dc.description.abstract |
Мета вивчення дисципліни – набуття знань з навчального курсу «Психологія вищої школи», формування уявлень про домінуючу проблематику дисципліни, усвідомлення базових, концептуальних завдань із проблемних блоків програми, ознайомлення з практичними методами, розробленими в цій галузі; закріплення навичок викори-стання психологічних прийомів, методів та інструментів художньої творчості, які виправдали себе в практичній діяльності закладів вищої освіти культури і мистецтв.
У результаті опанування навчальної дисципліни студенти повинні набути такі професійні компетенції, як уміння об’єктивно оцінювати професійні та життєві проблеми, виявляти причини їх виникнення у сфері міжособистісного спілкування, проводити консультаційні бесіди, вміння вести дискусію, здійснювати допомогу творчому працівни-кові з оцінки його ролі в трудовому колективі, формувати адекватне ставлення до своєї поведінки.
Психологія вищої школи як галузь психологічної науки перебу-ває в тісному зв’язку із такими дисциплінами як психологія, соціальна педагогіка, педагогіка вищої школи, загальна психологія, основи пси-хоаналізу та ін. Вони створюють систему базових знань про методи дослідження особистості, психологічні теорії творчої особистості, індивідуальні особливості людей і вплив здібностей на процес формування творчої особистості. |
uk_UA |