Короткий опис(реферат):
Актуальність і практичний аспект проблеми організації гастрольної діяльності пов'язані з тим, що на даний момент багато підприємств культури і мистецтва гастролюють по країні, виїжджають за кордон. Для нинішнього глядача гастролі – це невід'ємна частина культурного життя. Для музичних колективів, гастролі – це можливість встановлення нових культурних і ділових зв'язків, заснованих на взаємовигідній співпраці. Поїздка в іншу, часто незнайому місцевість – це справжній іспит для всіх учасників гастролей, для творчих працівників це новий глядач зі своїми смаками та уподобаннями, для організаторів – незвідана місцевість, де потрібно організувати умови для роботи та проживання.
Метою роботи є розробка теоретичних засад і практичних рекомендацій щодо організації музичних колективів філармонії
Об'єкт дослідження – процес організації концертно-гастрольної діяльності музичних колективів філармонії.
Предмет дослідження – теоретичні, методичні і практичні аспекти ефективної організації діяльності симфонічного оркестру філармонії. Поглибленні дослідження здійснювалися за матеріалами Луганської обласної філармонії.
Наукова новизна одержаних результатів дослідження полягає в узагальненні теоретичних основ і обґрунтуванні методичних підходів щодо вдосконалення організації діяльності симфонічного оркестру філармонії в сучасних умовах.
Практичне значення отриманих результатів дослідження дозволить підвищити економічну ефективність діяльності симфонічного оркестру філармонії в умовах ринкового середовища.